نمایندگی تعمیر یخچال بکو در تهران ،گروه بکو سرویس آماده خدمات نصب مجدد، سرویس و تعمیرات تخصصی سریع یخچال فریزر در تهران می‌باشد. تعمیرکاران حرفه‌ای و باسابقه، ضمانت ۶ ماهه پشتیبانی و خدمات پس از فروش تعمیرات یخچال بکو از مزایای گروه ما می‌باشد. کافی است با تعمیرگاه ما تماس بگیرید و مشکل یخچال بکو را مطرح کنید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند و در صورت نیاز یکی از تعمیرکاران را با تعیین وقت قبلی برای بررسی، عیب‌یابی و تعمیر به محل شما اعزام کنند.

چه زمانی با نمایندگی تعمیر یخچال بکو در تماس بگیرید؟

  • اگر در یخچال بکو خود صدای عجیبی شنیدید، اگر کمپرسور اتومات نکرده و یخچال به صورت یکسره کار می کند. باید بدانید یخچال شما دچار نقص در عملکرد شده است. اگر داخل کابین یخچال تان گرم است و مواد غذایی را سرد نمی کند. دچار مشکل افت سرما شده. که باید برای تعمیرات با نمایندگی تعمیر یخچال بکو در تهران تماس بگیرید.
  • چنانچه یخچال پر از یخ زدگی و تشکیل برفک شده باشد. باید برای تنظیم درست عملکرد دستگاه با تعمیرگاه یخچال بکو تماس حاصل فرمایید.
  • اگر در طبقات یا زیر جا میوه ای آب مشاهده کردید. یا زمانی که بدنه یخچال را لمس کردید. و دچار برق گرفتگی شده. یا اینکه اگر بعد از زدن دوشاخه به پریز برق یخچال. روشن نشده و هیچ عکس العملی نشان نداد. باید فورا رفع ایراد شود و با نمایندگی خدمات پس از فروش یخچال بکو تماس حاصل فرمایید.

چرا بکو سرویس را برای تعمیر انتخاب می‌کنیم

بکو سرویس بهترین و قابل اعتمادترین نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو می‌باشد. ما دارای چندین مرکز با تعمیرکاران حرفه‌ای و با تجربه هستیم که می‌توانند همه‌ی مشکلات و ایرادات یخچال فریزر شما را با هر نوع برند و مدلی تعمیر کنند. تکنسین‌های ما در زمینه تعمیر مشکلات عمومی یخچال فریزرها، مانند سرد نکردن، روشن نشدن، خرابی آب‌سردکن یا یخ‌ساز، کارکرد دائمی دارای تجربه‌ی کافی می‌باشند.

نمایندگی تعمیر یخچال بکو

بکو محصول آلمان و ترکیه را چقدر می‌شناید

شرکت تولیدکننده لوازم خانگی ترکیه‌ و یکی از برندهای معتبر به نام….است و توسط کوچ هولدینگ مدیریت می‌شود. این شرکت در سال ۱۹۶۷ در استانبول توسط وهبی کوچ بنیانگذار کوچ هولدینگ تأسیس شد. تا امروز نیز فعالیت خود را به عنوان یکی از بزرگترین. تولید کنندگان صنعت لوازم خانگی اروپا ادامه داده است. و رقیب جدی برندهای اروپایی به حساب می‌آیداینجا نمایندگی تعمیر یخچال بکو در شرق غرب شمال و جنوب تهران می باشد.

beko

بکو در سال ۲۰۰۴ شرکت آلمانی گروندیگ را خریداری کرد و در ژانویه ۲۰۰۵ بکو و رقیب اصلی آن یعنی شرکت…. بیش از نیمی از تلویزیون اروپا را تولید کردند. در ژوئن ۲۰۰۹ تصمیم گرفته شد که بکو با شرکت آرچ..ل.یک ادغام شود. هم اکنون تعدادی از محصولات آر..ل.یک مانند یخچال، تلویزیون، ماشین لباس شویی، ماشین ظرف شویی با برند بکو ارائه می‌شود. و نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال بکو راهی بازار می شود.

نمایندگی یخچال بکو

در سال های گذشته به دلیل کمبود تکنسین های یخچال فریزر در زمینه تعمیر یخچال بکو مشتریان محترم مجبور بودند برای تعمیرات حتی جزئی ، یخچال خود را با سختی فراوان حمل و به نمایندگی یخچال فریزر بکو منتقل نمایند. که این کار بسیار پر هزینه بوده و امکان آسیب دیدگی وسیله حین حمل و نقل نیز وجود داشت، همچنین باید یخچال فریزر مدت ها در تعمیرگاه می‌ماند تا تعمیر شود.
اما امروزه با وجود تعمیرگاه های نمایندگی‌ یخچال بکو در سراسر کشور و تهران باعث شده افراد حین مواجه شدن با خرابی یخچال به راحتی با نمایندگی‌های مربوطه تماس بگیرند. و سفارش تعمیرات یخچال خود را ثبت کنند و در کمترین زمان مشکل یخچال را رفع کنند.

نمایندگی یخچال فریزر بکو

کارشناسان تیم بکو سرویس بعد از تماس تلفنی یا ثبت تعمیرات آنلاین ابتدا سعی میکنند مشکلات جزئی را تلفنی حل کنند و یا به محل مراجعه و با شکیبایی مشکل یخچال ساید را بدون خارج کردن یخچال از محل تعمیر کرده و در صورت لزوم تعمیر قطعه‌ در کارگاه، بعد از رفع مشکل دوباره به محل بازگرداند و با دقت نصب و راه اندازی کنند.
تیم بکو سرویس خیال شما را راحت و آسوده کرده و باعث شده تا دیگر نگران تعمیر یخچال بکو نباشید. در صورت بروز مشکل به راحتی می توانند آن را در محل تعمیر نمایند. همچنین نکته اساسی این است که با استفاده از خدمات تعمیر یخچال فریزر در منزل دیگر نیازی به حمل و نقل نیست.